SOLUDUĞUNUZ HAVA TEMİZ, STİLİNİZ ŞIK OLSUN

Ürünleri Keşfet

Uppa sizi soğuktan, hava kirliliğinden, havada bulunan mikrop ve alerjenlerden koruyan filtre sistemine sahiptir

Nasıl Çalışır?

Aktifleştirilmiş karbon yapısı ve TTA uygulaması sayesinde bariyer görevi gören filtreli UPPA bandanalar ve maskeler, 3 farklı ve etkin koruma yöntemi ile çevresel toksinlere, mikroplara ve hava kirliliğine maruz kalma riskinizi azaltır.

HAPSEDER

UPPA’nın sırrı, yüksek derecede mikro gözenek yapısında saklıdır. Sadece bir gram aktifleştirilmiş karbon, hapşırma veya öksürme ile saçılan partikülleri, mikropları ve havadaki kiri yakalamak için 500 m2’den fazla yüzey alanına sahiptir.

ETKİSİZLEŞTİRİR

UPPA filtreleri aktifleştirilmiş karbon yapısı itibari ile güçlü Van Der Waals çekim kuvvetleri oluşturur, havadaki kiri ve mikropları çatlaklarında hapsederek etkisiz hale getirir.

KORUMAYA ALIR

UPPA bandana ve maske, koruyucu bir bariyer gorevi görerek mikropları ve partikülleri uzak tutmaya yardımcı olur. Ayrıca ellerinizle yüzünüze dokunmanıza engel olan fiziki bir bariyerdir.

Kumaş özellikleri

Uppa bandanaların ve maskelerin özel kumaşı, yedi özelliğe sahiptir.

Mikropları Değil,
Hayatı Solumak için Uppa

UPPA’nızı taktığınızda hem tarzınızı yansıtır, hem de koruma altında olmanızı sağlayacak fiziki bir bariyere sahip olursunuz.

Koruyucu Filtreli Bandana ve Maske

Aktif karbon, TTA koruyucu kumaşı ve nanoteknoloji özelliği sayesinde etkin koruma

Nasıl?

- TTA uygulamalı aktif karbon filtre için 30 gün kullanım önerilmektedir.

- Kilitli poşetin içinden çıkaracağınız aktif karbon ve TTA uygulamalı koruyucu filtre, bandananızın veya maskenizin içinde yer alan cebe, etiketli tarafı size bakacak şekilde yerleştiriniz. Ağzınıza ve burnunuza denk gelecek şekilde kullanabilirsiniz.

- Koruyucu filtreyi çıkartarak bandananızı ve maskenizi istediğiniz zaman yıkayabilir, filtreyi bandananızın veya maskenizin içindeki cebe yerleştirerek sonrasında tekrar kullanabilirsiniz.

- Bandananızı veya maskenizi yıkarken aktif karbon filtrenizi alüminyum poşetin içinde muhafaza ediniz. Koruyucu filtreyi yıkamayınız.

- Uppa aktif karbon filtreli bandananızı veya  maskenizi tüm dış tehditlerden korunmak için kullanabilirsiniz.

- Filtreyi takmadan da,bandana ürününü istediğiniz zaman klasik bandana şeklinde kullanabilirsiniz.

UPPA NASIL ORTAYA ÇIKTI?

Yükselen mikrop seviyesine karşı farklı bir bakış açısıyla mücadele

UPPA bandanalar ve maskeler, tüm dünyada bulaşıcı hastalıklara karşı bireylerin korunmasına yardımcı olmak, ve hava kirliliğinin hayatımızın kalitesi üzerindeki artan negatif etkilerine karşı insanları bilinçlendirmek için endüstriyel seviye dokuma karbon filtrelerinin nasıl kullanabileceği üzerine yaptığımız araştırmalar sırasında geliştirildi.

Kapat

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Ara

Sepetiniz

Sepetiniz Boş
Alışverişe Devam Et